• Łączymy długoletnie i ugruntowane doświadczenie z pasją i energią młodych prawników
  • Podejmujemy śmiałe działania i nieszablonowe rozwiązania dla dobra klienta
  • Rzetelnie i starannie przygotowujemy i prowadzimy powierzone nam sprawy
  • Reagujemy na zagrożenia praworządności i podstawowych wartości demokratycznych
  • Podejmujemy śmiałe działania i nieszablonowe rozwiązania dla dobra klienta
  • Rzetelnie i starannie przygotowujemy i prowadzimy powierzone nam sprawy
  • Łączymy długoletnie i ugruntowane doświadczenie z pasją i energią młodych prawników
  • Rzetelnie i starannie przygotowujemy i prowadzimy powierzone nam sprawy
  • Podejmujemy śmiałe działania i nieszablonowe rozwiązania dla dobra klienta

Aktualności

27/03 2019

Apel byłych więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych do posłów Parlamentu Europejskiego

Stowarzyszenie Patria Nostra oraz byli więźniowie niemieckich obozów koncentracyjnych p. Karol Tendera i p. Stanisław Zalewski podjęli kolejne działania mające na celu walkę ze stosowaniem kłamliwych określeń typu „polskie obozy zagłady”. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami akcji.


05/02 2019

Mec. Olga Malinowska i Mec. Maciej Kamiński w programie interwencyjnym "Na pomoc"

Zachęcamy do obejrzenia ostatniego wydania programu interwencyjnego "Na pomoc", emitowanego przez Telewizję Republika. Wystąpili w nim Mec. Olga Malinowska i Mec. Maciej Kamiński z Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów "Lech Obara i Współpracownicy".


04/02 2019

Reportaż Telewizji Republika: Skarga nadzwyczajna - teoria i praktyka

Zachęcamy do zapoznania się z reportażem Telewizji Republika na temat praktycznych aspektów związanych z nową instytucją skargi nadzwyczajnej. Sprawę skomentował m.in. mec. Lech Obara.


19/12 2018

Ciekawie o prawie: Restrukturyzacja szansą dla zadłużonych rolników

Zachęcamy do zapoznania się z kolejnym artykułem w ramach cyklu "Ciekawie o prawie". Tym razem chcielibyśmy przybliżyć Państwu podstawowe informacje na temat restrukturyzacji.


24/10 2018

Ciekawie o prawie: Przedsiębiorstwo w spadku, a pracownicy - co zmienia ustawa o zarządzie sukcesyjnym?

Zachęcamy do zapoznania się z kolejnym artykułem w ramach cyklu "Ciekawie o prawie". Tym razem chcielibyśmy poruszyć kwestie związane z nową ustawą o zarządzie sukcesyjnym. Autorem tekstu jest r. pr. Przemysław Gałązka.


10/10 2018

Kolejna odsłona walki o przeprosiny w sprawie "polskich obozów zagłady" na gruncie prawa niemieckiego

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi materiałami medialnymi dotyczącymi procesu byłego więźnia Auschwitz p. Karola Tendery przeciwko niemieckiej stacji telewizyjnej ZDF.


06/08 2018

Nasz Dziennik: Prokuratorzy jadą do Rosji

W weekendowym wydaniu Naszego Dziennika ukazał się artykuł autorstwa Zenona Baranowskiego, w którym opisano najnowsze wydarzenia związane ze sprawą katastrofy smoleńskiej. W tekście przywołano również kwestię uzyskania statusu pokrzywdzonego przez Piotra Walentynowicza, reprezentowanego przez mec. Lecha Obarę.


02/08 2018

Przełom. Piotr Walentynowicz - reprezentowany przez mec. Lecha Obarę - uzyskał status osoby pokrzywdzonej w śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej.

W ślad za licznymi przedstawicielami krajowych mediów informujemy, że Piotr Walentynowicz - wnuk śp. Anny Walentynowicz, która zginęła w katastrofie smoleńskiej - uzyskał status osoby pokrzywdzonej w rosyjskim śledztwie. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami prasowymi na ten temat.


30/07 2018

Nasz Dziennik: Młot "praworządności"

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu, który ukazał się w weekendowym wydaniu Naszego Dziennika. Materiał porusza kwestie dotyczące zarzutów związanych z naruszeniem zasad praworządności w kraju oraz ich wpływu na toczące się sprawy przeciwko niemieckim mediom w związku ze stosowaniem określenia "polskie obozy zagłady" Autorem tekstu jest red. Zenon Baranowski.


20/07 2018

Nowy oddział Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów "Lech Obara i Współpracownicy"

Z przyjemnością informujemy, że z początkiem sierpnia swoją działalność rozpocznie kolejny oddział naszej Kancelarii. Nasi prawnicy będą do Państwa dyspozycji również w Gdyni. Biuro mieści się przy ul. Piłsudskiego 1 lok. 206 II p. (Siedziba Polskich Linii Oceanicznych S.A.). Na porady prawne w nowym oddziale można umawiać się pod numerem telefonu 504 865 216.


 « Poprzednia 1 2 3 4 Następna »  Ostatnia